Drukarnia tekstylna Reflect

Od dawien dawna największą pasją naszej firmy są nadruki na odzież. “Drukarnia tekstylna Reflect” to grupa młodych specjalistów nieustannie rozwijających swoje kompetencje. Mamy głowy pełne pomysłów na stylowe zdobienie tekstyliów, a dodatkowo staramy się iść równo wraz z rozwojem technik nadruków na odzież.

Dane firmy

Firma: Drukarnia tekstylna Reflect

NIP:

Adres: ul. Naramowicka 266C, 61-601 Poznań

Strona www: https://www.reflect.pl/

Kategorie: Moda i Uroda > Odzież męska, Usługi > Nadruk na koszulkach, Usługi > Nadruki na odzieży

Więcej informacji na temat Drukarnia tekstylna Reflect

Zajmujemy się tym od przeszło 10 lat. Naszym klientom oferujemy nadruki na tekstyliach najwyższej jakości. Stosujemy takie metody jak: sitodruk (przy nakładzie 30 sztuk i więcej), druk cyfrowy DTG, a oprócz tego wykonujemy nadruki na odzieży w full kolorze przy pomocy drukarki japońskiej firmy Brother (model GTX). Do każdego otrzymanego zamówienia dobieramy najbardziej odpowiednią metodę druku. Zapewniamy szybki termin realizacji i najwyższą jakość usług.

Nasza firma z przyjemnością wykona dla państwa firmową odzież z pięknym nadrukiem! Aby sprostać temu zadaniu postanowiliśmy poszerzyć nasz park maszyn o dodatkową szwalnie.

“Drukarnia tekstylna Reflect” to firma, której pasją od przeszło 10 lat jest wykonywanie wysokiej jakości nadruków na tekstylia. W trosce o naszych klientów jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych preferencji takich jak materiał, krój czy kolor. Od dawna wiadomo, że koszulki z nadrukiem 3d dla dzieci gdańsk to świetna forma reklamy także jeśli Twoja firma pragnie zacząć wyróżniać się z tłumu to zapraszamy do kontaktu! Wykonamy odzież z nadrukiem najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wybierając odpowiednią metodę druku. Do zobaczenia w naszej szwalni!

Znajdź nas na mapie

 

2 thoughts on “Drukarnia tekstylna Reflect

  1. Fajnie jest wyróżniać się z tłumu! Sama mam kilka fajnych ciuchów które są jedyne w swoim rodzaju. Co prawda nie wiem jak to wygląda od kuchni i jak przebiega proces robienia nadruków, ale pomysłów w mojej głowie na ubrania jest wiele.

  2. Gdybym nie trafiła na tą ofertę to prawdopodobnie nigdy nie zainteresowałabym się tematem. Słyszałam o sitodruku i tak dalej, ale nigdy nie myślałam o tym jako sposobie na życie i żeby rozkręcić biznes. Dzieki za inspiracje z całego serca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *