Serwis komputerowy SL Serwis

Serwis komputerowy, który prowadzimy od kilkunastu lat świadczy usługi z zakresu naprawy laptopów każdego typu, komputerów, tabletów i innego sprzętu komputerowego.

Dane firmy

Firma: Serwis komputerowy SL Serwis

NIP: 7391126601

Adres: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 18/20

Strona www: https://slserwis.pl/oferta/naprawa-laptopow/

Kategorie: Internet i komputery > Serwis komputerowy, Usługi > Naprawa sprzętu

Więcej informacji na temat Serwis komputerowy SL Serwis

Naprawimy każdy sprzęt po zalaniu lub innych poważnych awariach. Zajmujemy się także przeprowadzaniem przeglądów technicznych komputerów, nawet w przypadku, gdy klient nie może ocenić do jakiego typu uszkodzenia doszło. Zajmujemy się również czyszczeniem i konserwacją sprzętu komputerowego.

Swoim klientom gwarantujemy szybką i fachową naprawę komputerów i laptopów. Dokładnie sprawdzamy dysk, a w razie uszkodzenia wymienimy go na nowy. Możemy również zająć się wymianą podzespołów, naprawą kart graficznych, płyt głównych oraz innych elementów komputera lub laptopa. Po diagnozie problemu konsultujemy się z klientem dokładnie wyjaśniając na czym polegała awaria i z jakimi kosztami wiąże się ich naprawa.

Jeśli masz problem z komputerem, niedziałającą drukarką lub też z wirusem wykrytym przez system skontaktuj się z nami. My jako doświadczony zespół gwarantujemy Ci wsparcie w nagłych problemach z komputerem. Dla nas nie ma znaczenia czy jesteś osobą fizyczną czy też przedsiębiorcą. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące. Naprawy sprzętu komputerowego w niektórych przypadkach możemy dokonać na miejscu u klienta lub też w punkcie obsługi. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu komputerowego.

Znajdź nas na mapie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *